Photo Studio Zweng logo PNG EN

Aktuálne workshopy:

Spoznajte tím,
ktorý stretnete v štúdiu Zweng

Náš tím

{

Marián Weber

 

Marián, alebo "Majo", ako ho všetci voláme, je neúnavný plánovač všemožných, občas i šialených fotografických projektov. Slovo "nemožné" nemá v slovníku a preto ho nepoužíva. Ak máte nejaký nápad, ktorý sa vám zdá príliš uletený, na to aby sa mohol zrealizovať, kontaktujte ho. Uvidíte, že neoľutujete.

}

Richard Weber

 

Riša očarilo najprv video, ale potom ho rovnako nadchla fotka, či klasický analógový proces. K foteniu pristupuje ako k poctivému remeslu v ktorom treba nájsť balans medzi technickým a kreatívnym. Ako dlho už fotí si nepamätá, lebo má krátku pamäť.

Michal Vozár

 

Mišo je talentovaný mladý kreatívec pracujúci na pomedzí fotografie a videa. Jeho nekonvenčné a svieže nápady sú oživením nielen pre náš tím, ale aj našich klientov.

Adam Balogh

 

Adam je mladá duša, otvorená myseľ a talentovaný umelec. Je mladý, no netrpí nedostatkom skúseností. Kreativita a experimenty sú jeho druhým ja, čo v štúdiu radi využívame pri workshopoch, foteniach, dňoch otvorených dverí a pri radení sa o tom, čo nové pre vás ešte vymyslieť.

Henry Rollins

 

Henry je dôležitý člen nášho tímu. Medzi jeho najsilnejšie stránky patrí networking, srdečné vítanie klientov a vytváranie pohodovej atmosféry. Vo voľnom čase sa venuje imitovaniu zvukov kohúta a iných zvierat.

{

}

Povedali o nás

Appreture icon

Pozrite si našu kompletnú
ponuku služieb

Calendar icon

Vyberte si termín a príďte fotiť

Mail icon

Zavolajte nám

 

Napíšte nám